Bad Education – Hugh Jackman w obsadzie filmu dziejącego się w szkole!

NIE! Hugh Jackman nie zagra w filmowej wersji telewizyjnego show znanego w Polsce pod tytułem Złe wychowanie. Nie wystąpi również (dzięki Bogu) w remake’u dramatu Pedro Almodovara z 2004 roku. Bad Education to zupełnie nowy film, do którego, niedawny laureat Nagrody Empire, przymierza się dołączyć.

MV5BYTE0ZTE1MTAtZWQ3OS00MTc2LTg0OTUtZmIzYzc1NzMzOThmXkEyXkFqcGdeQXVyNDg2MjUxNjM. V1 SY1000 SX1500 AL

Zobacz również: Roseanne doczeka się 11 sezonu!

Niestety niewiele wiadomo o wspomnianej przed chwilą produkcji. Jedyne strzępki informacji to fakt, że tekst do projektu przygotował znany z obrazu I Think We’re Alone Now Mike Makowsky i podobno opowiada on historię opartą na prawdziwych wydarzeniach zaczerpniętych z życia scenarzysty, mających miejsce w szkole. Według portalu Variety, powstający obraz zostanie utrzymany w klimacie produkcji z 1999 roku pt. Wybory. .

Cory Finley, którego film Thoroughbreds jakiś czas temu zadebiutował w kinach, zasiądzie na stołku reżyserskim, a Fred Berger zajmie się produkcją. Jackman powróci niebawem na srebrne ekrany w politycznym dramacie Jasona Reitmana – The Front Runner, który ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Niko Tavernise; Twentieth Century Fox Film Corporation

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?