Woody Harrelson wrogiem Venoma?!

Niedawno informowaliśmy, że do obsady filmu Venom może dołączyć sam Woody Harrelson, czyli aktor znany z filmów Urodzeni Mordercy, Zombieland, czy też Wojna o Planetę Małp. Jego rola wciąż jednak nie była określona. Dzisiaj na światło dzienne wyszły nowe plotki. Okazuje się bowiem, że Pan Woody być może wcieli się w Cletusa Kasady’ego, który fanom marvelovskich zeszytów kojarzy się bardziej z postacią przerażającego Carnage’a. Kasady był seryjnym zabójcą, który podczas odsiadki połączył się z obcą formą życia, zmieniając się tym samym w niebezpieczną czerwono-czarną kreaturę, zdolną do tworzenia dużej ilości macek przybierających przeróżne kształty. I mówiąc o kształtach nie mamy tutaj na mysli piesków z balonów, a narzędzia służące Carnage’owi przede wszystkim do mordowania. Tom Hardy może zatem stanąć do walki z naprawdę ciekawym przeciwnikiem. 

https://www.youtube.com/watch?v=Wc2LT5IBUto

W główną rolę w filmie Venom wcieli się Tom Hardy. Oprócz niego i Harrelsona w filmie wystąpią także: Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes. Co ciekawe, produkcja Sony rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum co Spider-Man: Homecoming, lecz nie będzie częścią Filmowego Uniwersum Marvela. Niewykluczone zatem, że na ekranie pojawi się także Tom Holland.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?