Everybody knows – zwiastun thrillera z Penelope Cruz i Javierem Bardemem

Tytuł Everybody Knows wydaje się wskazywać na dramat z gęsto zaplątaną siecią tajemnic. I nie jest to mylne wrażenie. Fabuła filmu skupi się skupia się na kobiecie, która powraca do rodzinnego Madrytu po wielu latach spędzonych w Buenos Aires. Wraz z nią do przyjeżdżają jej mąż-Argentyńczyk oraz ich dzieci. Niespodziewane wydarzenia zmienią ich rajski wypoczynek po tym, jak na światło dzienne zaczną wypływać niepokojące sekrety… Zobacz intrygujący zwiastun poniżej!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=0ifj3pIa2QI

Zobacz również: Penelope Cruz wcieli się w polską agentkę?!

Everybody Knows zostanie wyświetlony na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes podczas ceremonii otwarcia. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to to dopiero drugi hiszpańskojęzyczny film, który dostąpi tego zaszczytu. W głównych rolach wystąpią Penelope Cruz i Javier Bardem, których prywatnie łączy węzeł małżeństwa. W Everybody Knows wystąpią także Ricardo Darín i Bárbara Lennie. Film wyreżyserował Asghar Farhadi. Data jego premiery została zaplanowana na 9 maja 2018 roku. 

Źródło: deadline.com/ Ilustracja wprowadzenia: voici.fr

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?