Alden Ehrenreich na nowym plakacie promującym Hana Solo: Gwiezdne wojny – historie!

W sieci zadebiutował nowy materiał promujący film o Hanie Solo w reżyserii Rona Howarda, w którym tytułowy bohater, grany przez Aldena Ehrenreicha, spogląda za siebie trzymając w ręku przygotowany do walki blaster. Udostępniony plakat znajduje się w albumie kolekcjonerskim E. Leclerc na francuskiej stronie iTunes. 

Zobacz również: Nowe istoty w reklamie karcianki promującej film o Hanie Solo!

Wejdź na pokład Sokoła Millenium i wyrusz w podróż w odległą galaktykę z filmem Han Solo: Gwiezdne wojny – historie oraz poznaj nieznane dotąd przygody uwielbianego przez wszystkich przemytnika. W wyniku serii śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego przestępczego podziemia, Han Solo poznaje swojego przyszłego towarzysza Chewbaccę i poznaje niesławnego hazardzistę Lando Calrissiana w podróży która wyznaczy kurs dla jednego z najciekawszych bohaterów gwiezdnowojennej sagi. 

W filmie występują: Alden Ehrenreich jako Han, Donald Glover jako Lando Calrissian, Joonas Suotamo jako Chewbacca oraz Woody Harrelson w roli mentora głównego bohatera, Tobiasa Becketta. W pozostałych rolach zobaczymy także Emilię Clarke (Qi’Ra), Thandie Newton, Paula Bettany’ego oraz Phoebe Waller-Bridge.

Za reżyserię odpowiada Ron Howard, twórca m.in. Kodu Da Vinci oraz Pięknego Umysłu. Film ma trafić do polskich kin 25 maja 2018 roku.

han solo ehrenreich

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Disney/Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?