Future World – szaleni Franco i Jovovich w nowym zwiastunie postapokaliptycznego widowiska! Kolejny plakat!

Po docenionej przez krytyków biograficznej komedii, znanej na świecie pt. Disaster Artist, James Franco postanowił kolejny raz zasiąść na stołku reżyserskim, realizując thriller z elementami science fiction. Future World, bo taki tytuł nosi ów projekt, rozgrywa się na postapokaliptycznym pustkowiu. Fabuła koncentruje się na chłopcu o imieniu Prince, który poszukuje lekarstwa dla swojej umierającej matki. W związku z tym bohater stawi czoła obłąkanemu bandycie i lokalnej królowej narkotyków, z pomocą poszukującego duszy androida.

https://www.youtube.com/watch?v=uljtvXrkdbc

Zobacz również: The Last Masters – Lorenzo di Bonaventura i Global Road Entertainment nakręcą thriller akcji w klimatach kina kopanego!

Opublikowany dzisiaj zwiastun pozwala zanurzyć się w szalony świat Przyszłości, wskazując na rzeczywistość spustoszoną wojną, gdzie jedyni ocalałymi, zdolnymi przejąć kontrolę, są brutalni oraz psychopatyczni maniacy, organizujący m.in. walki gladiatorów. Na ich celowniku znajdują się małe grupki ludzi, próbujących przetrwać w tym chaosie bezprawia oraz okrucieństwa.

Obsada filmu skłąda się z następujących osób: James Franco (Disaster Artist), Milla Jovovich (Resident Evil), Lucy Liu (Kill Bill), Suki Waterhouse (Duma i uprzedzenie, i zombie), Method Man (Keanu) oraz Snoop Dogg (The Joker’s Wild). Warto tutaj dodać, że pierwszy ze wspomnianych aktorów współreżyseruje omawiany obraz razem z Bruce’em Theirry’m Cheungiem. Obaj panowie mieli już okazję wcześniej ze sobą pracować.

futureworldposter

Future World zostanie wypuszczone do kin przez Lionsgate Premiere w wybranych kinach już 25 maja 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenie – Lionsgate Premiere

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?