Diego Boneta dołącza do obsady rebootu Terminatora!

Portal The Hollywood Reporter niedawno poinformował, że aktor Diego Boneta dołączy do obsady nowego Terminatora. Podobno młody chłopak prowadzi negocjacje na temat kluczowej w filmie roli.

572781 1.1

Zobacz również: Future World – szaleni Franco i Jovovich w nowym zwiastunie postapokaliptycznego widowiska! Kolejny plakat!

Diego Boneta znany jest najbardziej ze swojej pracy na planie serialu stacji FX pt. Królowe krzyku i produkcji Rock of Ages. Aktora można będzie również podziwiać w nadchodzącym obrazie platformy Netflix – The Titan, gdzie wystąpi u boku Sama Worthingtona. Chłopaka nie zabraknie też w biograficznej produkcji zatytułowanej Luis Miguel. Jest to kolejne przedsięwzięcie platformy Netflix, które opowie historię jednego z najpopularniejszych wokalistów Ameryki Łacińskiej. Serie zadebiutuje na małych ekranach 23 kwietnia 2018 roku.

Warto dodać, że Mackenzie Davis (Blade Runner 2049) niedawno zasilił obsadę, dołączając do Arnolda Schwarzeneggera. Zdjęcia do nowego Terminatora wytwórni Skydance rozpoczną się tegorocznego lata. Reżyserem obrazu jest Tim Miller.

Kolejny Terminator ma zadanie rozpocząć nową trylogię, jak również posłużyć jako bezpośredni sequel filmu Terminator 2: Dzień sądu, ignorując w ten sposób wydarzenia przedstawione w obrazach: Terminator 3: Bunt maszyn, Terminator: Ocalenie oraz Terminator Genisys. Oprócz Schwarzeneggera powróci również Linda Hamilton w roli Sarah Connor.

James Cameron, który odzyska prawa do Terminatora w 2019, zajmie się produkcją obrazu razem z Davidem Ellisonem ze Skydance. Ostatnią wersję scenariusza dostarczył Billy Ray, który został opracowany przez Camerona, Millera i Ellisona. Aktualna data premiery obrazu to 22 listopada 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?