AdvertisementBracia Russo chcieliby nakręcić Secret Wars po Avengers: Wojna bez granic!

Co prawda umowa między 21th Century Fox i Disneyem nie została jeszcze zatwierdzona i sfinalizowana, to mimo tego mnożą się spekulacje dotyczące tego, kto zająłby się w przyszłości stworzeniem filmów o X-Menach czy Fantastycznej Czwórce będących częścią Kinowego Uniwersum Marvela. W wywiadzie udzielonym Linernaute, Joe i Anthony Russo – reżyserzy Avengers: Wojna bez granic – ujawnili, że chętnie zajęliby się przeniesieniem na duży ekran komiksu Secret Wars:

W momencie, gdy zakończy się przejęcie Foxa przez Disney, będzie można pracować z wieloma postaciami. Warto może zabrać się, powiedzmy, za Secret Wars.

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – bracia Russo przedstawiają Nomada i… nowego Kapitana Amerykę?!

https://www.youtube.com/watch?v=vnHNfLcFS5A

Niespotykana filmowa podróż, trwająca już dziesięć lat! Kinowe Uniwersum Marvela przetrwało calutką dekadę i ma zamiar jeszcze trochę potrwać, czego przykładem jest Avengers: Wojna bez granic. Zatem Marvel Studios zaprezentuje na srebrnych ekranach niesamowitą, ostateczną rozgrywkę wszech czasów. Avengers i ich sojusznicy nadal chronią świat przed zagrożeniami zbyt dużymi, aby jakikolwiek bohater mógł sobie z nimi sam w pojedynkę poradzić. Niestety z kosmicznych otchłani wyłania się zupełnie nowe niebezpieczeństwo – Thanos. Despota okryty międzygalaktyczną niesławą, którego celem jest zebranie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy, i użycie ich do zbudowania jego własnej, pokręconej wizji rzeczywistości, a co za tym idzie, zmuszenia każdego z (nie)znanych mu światów do uległości. Wszystko, o co walczyli Avengers doprowadziło do tej chwili – losy Ziemi i samej egzystencji nigdy nie były bardziej niepewne.

Avengers: Wojna bez granic z pewnością powrócą: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olson, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Paul Rudd i Josh Brolin.

Anthony i Joe Russo wyreżyserowali projekt, którego produkcją zajął się Kevin Feige. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo i Stan Lee kolejny raz sprawdzili się w roli producentów wykonawczych. Z kolei Christopher Markus i Stephen McFeely sporządzili scenariusz.

Avengers: Wojna bez granic pojawią się w polskich kinach już 26 kwietnia 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Comics

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?