Nowy Han Solo mówi czym będzie wyróżniał się film na tle reszty Gwiezdnych wojen

Nieuchronnie zbliżająca się premiera Han Solo: Gwiezdne wojny – historie sprawia, że odtwórcy ról kursują po różnych miejscach promując superprodukcję i odpowiadają na mniej lub bardziej ciekawe pytania. Dla przykładu, wczoraj na oficjalnym kanale Star Wars na Youtube pojawił się krótki wywiad z gwiazdą produkcji Aldenem Ehrenreichem. Aktora zapytano m.in. o to, czym nadchodzący spin-off będzie różnił się od pozostałych Gwiezdnych wojen. Otóż zdaniem odtwórcy roli młodego Hana Solo obraz będzie wyróżniał się swoim charakterem komediowym. Zatem do kosza należy wyrzucić pogłoski, że po przejęciu steru przez Rona Howarda film miał stać się poważniejszy.

Ma bardzo dużo żartów. Sporo humoru. Poświęcisz więcej czasu na zrozumienie emocji i czegoś w rodzaju wewnętrznego życia postaci.

Zobacz również: Han Solo w wersji z dubbingiem. Macie co do tego dobre przeczucie?

han.solo.gwiezdne.wojny.historie 820x490

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie  to drugi po Łotr 1 spin-off z serii Gwiezdnych wojen. W superprodukcji Disneya dostaniemy nieznane dotąd przygody uwielbianego przez wszystkich tytułowego przemytnika. Zobaczymy jak młody Han Solo poznaje swojego przyszłego towarzysza Chewbaccę i niesławnego hazardzistę Lando Calrissiana oraz ujrzymy narodziny legendy jednej z najbardziej znanych postaci ze świata najsłynniejszej space opery. 

W filmie występują: Alden Ehrenreich jako Han, Donald Glover jako Lando Calrissian, Joonas Suotamo jako Chewbacca oraz Woody Harrelson w roli mentora głównego bohatera, Tobiasa Becketta. W pozostałych rolach zobaczymy także Emilię Clarke (Qi’Ra), Thandie Newton, Paula Bettany’ego oraz Phoebe Waller-Bridge.

Zobacz również: Film o Hanie Solo trafi do chińskich kin pod innym tytułem

Za reżyserię odpowiada Ron Howard, twórca m.in. Kodu Da Vinci oraz Pięknego Umysłu. W trakcie zdjęć zastąpił on na stanowisku duet Phil Lord – Christopher Miller, których na otarcie łez uhonorowano mianem producentów wykonawczych.

Film swoją premierę ma mieć podczas zbliżającego się Festiwalu w Cannes (8-19 maja). Do polskich kin trafi zaś 25 maja.

Źródło: theplaylist.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?