Postać z Łotra 1 wystąpi w filmie o młodym Hanie Solo!

Jak się okazuje w filmie o Hanie Solo mogą pojawić się postacie, które ujrzeliśmy we wcześniejszych produkcjach rozgrywających się w uniwersum Gwiezdnych wojen. Jeden z fanów z portalu Screen Rant dostrzegł, w niedawno udostępnionym zwiastunie, obecność Tama Posly – łowcy nagród wędrującego w Łotrze 1 po mieście Jedha w poszukiwaniu Pondy Baby oraz Doktora Evazana (więcej na jego temat można przeczytać w albumie Star Wars. Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany). Ponadto, postać pojawiła sie również w seri komiksowej Doctor Aphra. W zwiastunie możemy ujrzeć Poslę w pięćdzisiątej ósmej sekundzie, znajduje się on tuż za plecami Hana Solo granego przez Aldena Ehrenreicha.

Solo Star Wars Tam Posla

Zobacz również: Nowy Han Solo mówi czym będzie wyróżniał się film na tle reszty Gwiezdnych wojen

Wejdź na pokład Sokoła Millenium i wyrusz w podróż w odległą galaktykę z filmem Han Solo: Gwiezdne wojny – historie oraz poznaj nieznane dotąd przygody uwielbianego przez wszystkich przemytnika. W wyniku serii śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego przestępczego podziemia, Han Solo poznaje swojego przyszłego towarzysza Chewbaccę i poznaje niesławnego hazardzistę Lando Calrissiana w podróży która wyznaczy kurs dla jednego z najciekawszych bohaterów gwiezdnowojennej sagi. 

W filmie występują: Alden Ehrenreich jako Han, Donald Glover jako Lando Calrissian, Joonas Suotamo jako Chewbacca oraz Woody Harrelson w roli mentora głównego bohatera, Tobiasa Becketta. W pozostałych rolach zobaczymy także Emilię Clarke (Qi’Ra), Thandie Newton, Paula Bettany’ego oraz Phoebe Waller-Bridge.

Za reżyserię odpowiada Ron Howard, twórca m.in. Kodu Da Vinci oraz Pięknego Umysłu. W trakcie zdjęć zastąpił on na stanowisku duet Phil Lord – Christopher Miller, których na otarcie łez uhonorowano mianem producentów wykonawczych.

Film swoją premierę ma mieć podczas zbliżającego się Festiwalu w Cannes (8-19 maja). Do polskich kin trafi zaś 25 maja.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?