• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Gabriel Luna, dotychczas kojarzony chociażby z roli Robbiego Reyesa/Ghost Ridera w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y., wcieli się w zabójczą maszynę w szóstej odsłonie Terminatora. Wraz z nim ujrzymy także Natalia Reyes (Lady, La Vendedora de Rosas) grającą kobietę z Mexico City wplątaną w wojnę między ludźmi, a maszynami.

Zdjęcia do filmu reżyserowanego przez Tima Millera rozpoczną się latem bieżącego roku na Węgrzech i w Hiszpanii, a w obsadzie poza Arnoldem Schwarzennegerem ujrzymy m.in. Mackenzie Davis (Blade Runner 2049Halt and Catch Fire, Marsjanin) oraz znaną z poprzednich części Terminatora Lindę Hamilton. Scenariusz ma być przygotowany przez Billy'ego Raya (Kapitan Phillips, Stan gry czy pierwsza część Igrzysk śmierci).

Zobacz również: Powrót Terminatora na duży ekran opóźniony!

James Cameron, który odzyska prawa do Terminatora w 2019 roku, już wczesniej ogłaszał powstanie nowego filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem. Nie wiadomo jednak, czy aktor brałby udział w tym przedsięwzięciu. Warto przypomnieć, że reżyser sprzedał prawa do oryginalnego filmu producentce Gale Anne Hurd. Warunkiem było wówczas umożliwienie mu wyreżyserowania Terminatora, w którym miał wystąpić Arnold Schwarzenegger. Film zarobił na całym świecie 78,4 mln dolarów i umożliwił stworzenie sequela zatytułowanego Terminator 2: Dzień sądu (zysk na całym świecie w przypadku tego obrazu wyniósł 519,8 mln dolarów). Po tym filmie Cameron opuścił markę, pomimo powstania kolejnych produkcji, w tym Terminator Genisys z 2015 roku, który przy budżecie wynoszącym 155 mln dolarów zarobił 440,6 mln dolarów (z czego niecałe 90 mln w kraju).

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.