• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Przyszłość filmu z uniwersum Star Treka może być niejasna, ale Zachary Quinto - odtwórca roli młodego Spocka - przekonuje, że wytwórnia Paramount Pictures ma w planach przygotowanie "przynajmniej jednego" filmu z załogą Enterprise'a. Aktor udzielił niedawno wywiadu dla Observera, w którym opowiedział o tym fakcie nieco szerzej:

Które mają szanse zostać zrealizowane, co pójdzie na pierwszy ogień...? Mówiąc szczerze, nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Mogę jedynie rzec, że toczyło się wiele rozmów. Wiem również o planach dotyczących powstania jeszcze jednego filmu, jeśli nie więcej w przyszłości.

Quinto zabrał też głos w sprawie możliwości współpracy z Quentinem Tarantino przy filmie z serii Star Trek:

Kurcze, bardzo chciałbym tego. Wszyscy byśmy tego chcieli. Jestem fanem Quentina od czasu jego pierwszego filmu, którym wydaje mi się, że były Rezerwowe psy. Od zawsze podziwiałem jego unikalny styl opowiadania historii i czuję, że świetnie współgrałoby to z uniwersum Star Treka. To byłoby wspaniałe.

Zobacz również: Odtwórca roli Spocka ujawnia istnienie trzech różnych skryptów sequela Star Trek: W nieznane!

Quentin Tarantino nie ma możliwości napisania scenariusza na własną rękę, dlatego też historię nowego Star Treka napisze za niego Mark L. Smith (Zjawa). Szczegóły dotyczące fabuły filmu nie są jeszcze znane, za wyjątkiem tego, że najprawdopodobniej otrzyma kategorię wiekową R.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Paramount Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.