Advertisement
banner

Wytwórnia Paramount Pictures ma w planach jeszcze jedną część Star Treka?

Przyszłość filmu z uniwersum Star Treka może być niejasna, ale Zachary Quinto – odtwórca roli młodego Spocka – przekonuje, że wytwórnia Paramount Pictures ma w planach przygotowanie „przynajmniej jednego” filmu z załogą Enterprise’a. Aktor udzielił niedawno wywiadu dla Observera, w którym opowiedział o tym fakcie nieco szerzej:

Które mają szanse zostać zrealizowane, co pójdzie na pierwszy ogień…? Mówiąc szczerze, nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Mogę jedynie rzec, że toczyło się wiele rozmów. Wiem również o planach dotyczących powstania jeszcze jednego filmu, jeśli nie więcej w przyszłości.

Quinto zabrał też głos w sprawie możliwości współpracy z Quentinem Tarantino przy filmie z serii Star Trek:

Kurcze, bardzo chciałbym tego. Wszyscy byśmy tego chcieli. Jestem fanem Quentina od czasu jego pierwszego filmu, którym wydaje mi się, że były Rezerwowe psy. Od zawsze podziwiałem jego unikalny styl opowiadania historii i czuję, że świetnie współgrałoby to z uniwersum Star Treka. To byłoby wspaniałe.

Zobacz również: Odtwórca roli Spocka ujawnia istnienie trzech różnych skryptów sequela Star Trek: W nieznane!

https://www.youtube.com/watch?v=QGDzXKVxwQg

Quentin Tarantino nie ma możliwości napisania scenariusza na własną rękę, dlatego też historię nowego Star Treka napisze za niego Mark L. Smith (Zjawa). Szczegóły dotyczące fabuły filmu nie są jeszcze znane, za wyjątkiem tego, że najprawdopodobniej otrzyma kategorię wiekową R.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Paramount Pictures

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?