Advertisement

Avengers: Wojna bez granic – wyciekła informacja o cameo Stana Lee

Zgodnie z tradycją Stan Lee, twórca wielu postaci komiksowych, które obecnie oglądamy na wielkich ekranach, pojawi się w krótkiej scenie superprodukcji Avengers: Wojna bez granic. W sieci pojawił się niepotwierdzony jeszcze przez Marvela opis sceny, w której występuje ikona amerykańskiego komiksu.

Informację opisującą cameo przekazują użytkownicy mediów społecznościowych, którzy mieli okazję widzieć fragmenty filmu na fanowskich konwentach. Stan Lee ma pojawić się w pokazywanej w zapowiedziach scenie ze Spidermanem podróżującym i wyskakującym nagle ze szkolnego autobusu. Będzie on kierowcą pojazdu, który zdziwiony odgłosem uderzenia o okno skomentuje, że „to pewnie był jakis robak”.

https://www.youtube.com/watch?v=Rou3-kBVo1A

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – przyznano oficjalnie kategorię wiekową w USA

Avengers: Wojna bez granic to kolejna część z cyklu fantastycznych filmów akcji na podstawie serii komiksów kultowego wydawnictwa Marvel Comics. Tytułowi Avengersi to superbohaterowie, których misją jest chronić świat przed niebezpieczeństwem. Na ich drodze pojawia się nowy przeciwnik – Thanos, którego celem jest zebranie wszystkich 6 Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy. Jeśli zdoła to zrobić, los całego wszechświata będzie zależeć od irracjonalnych zachcianek tyrana. Wszyscy znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie. Tylko Avengersi mogą uchronić galaktykę przed zagładą. 

Avengers: Wojna bez granic z pewnością pojawią się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Paul Rudd i Josh Brolin.

Anthony i Joe Russo wyreżyserowali projekt, którego produkcją zajął się Kevin Feige. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo i Stan Lee kolejny raz sprawdzili się w roli producentów wykonawczych. Z kolei Christopher Markus i Stephen McFeely sporządzili scenariusz.

Pierwsze pokazy Avengers: Wojna bez granic w Polsce odbędą się już w środę 25 kwietnia 2018 roku.

Źródło: wegotthiscovered.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?