• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia NEON opublikowała w mijającym tygodniu pierwszy zwiastun oraz plakat docenionego przez krytyków dokumentu Tima Wardle'a pt. Three Identical Strangers, który poruszą jedną z najbardziej niesamowitych historii, jakie kiedykolwiek opowiedziano.

Zobacz również: Hot Summer Nights - nowy zwiastun dramatu o handlu narkotykami!

Trzej nieznajomi ponownie spotykają się na drodze zdumiewającego zbiegu okoliczności, po tym, jak urodzili się identycznymi trojaczkami, a następnie zostali rozdzieleni i w końcu adoptowani poprzez trzy, zupełnie obce sobie rodziny. Ich wywołująca radość oraz początkowo przyjemna w odbiorze historia, niemal natychmiast staje się globalną sensacją, pełną sław i celebrytów. Jednakże wyglądające niczym wyjęte z bajki spotkanie, nieoczekiwanie uruchamia serię wydarzeń, które prowadzą do odkrycia niewyobrażalnej tajemnicy - sekretu z radykalnymi reperkusjami dla nas wszystkich.

Warto tutaj dodać, że omawiany obraz zdobył Specjalną Nagrodę Jury podczas Festiwalu Filmowego w Sundance. Produkcja to żywiołowa pieśń pochwalna na temat rodziny, która zmienia się w thriller z nieoczekiwanymi refleksjami, a także dowód na to życie, iż życie potrafi być bardziej obce i zdumiewające niż fikcja.

threeidenticalposterFot. NEON

Three Identical Strangers pojawią się w amerykańskich kinach już 29 czerwca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - NEON

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.