• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nie tak dawno temu, bo w pierwszym kwartale tego roku, informowaliśmy Was o tym, że reżyser drugiej części Deadpoola prowadził wstępne rozmowy na temat nakręcenia pierwszego spin offu serii Szybcy i wściekli - TUTAJ!. Dzisiaj z kolei dzięki poniższemu tweetowi możemy wreszcie oficjalnie ogłosić, kto stanie za sterami zakręconego widowiska akcji! Tak więc wytwórnia Universal Pictures dopięła swego i podpisała kontrakt ze wspomnianym powyżej twórcą, a mam tu na myśli Davida Leitcha.

 

Zobacz również: Three Identical Strangers - zwiastun oraz plakat niesamowitej historii rozdzielonych trojaczków!

Spin off serii Szybcy i wściekli podąży śladami reprezentanta Dyplomatycznej Służby Bezpieczeństwa, czyli agenta Luke'a Hobbsa (Dwayne Johnson) i niezrównanego zabójcy - Deckarda Shawa (Jason Statham). Scenariusz do powstającego obrazu sporządził Chris Morgan, który pracuje nad omawianą serią od 2006 roku, kiedy to premierę miała trzecia odsłona kultowej antologii akcji - Tokio Drift.

Wytwórnia Universal Pictures ustaliła, iż ich najnowsze dzieło pojawi się w kinach już 26 lipca 2019 roku. Z kolei David Leitch to zawodowy kaskader, który zmienił swoją ryzykowną i wymagającą odwagi profesję na znacznie mniej ryzykowną, ale za to niebywale lepiej opłacalną. Obecnie okupuje stołek reżyserski i trzeba przyznać, iż idzie mu na tym stanowisku naprawdę dobrze. Razem bowiem z Chadem Stahelskim pracował nad Johnem Wickiem. Reżyserki debiut tejże pary okazał się przebojowym akcyjniakiem na miarę współczesnego kina! Twórca nakręcił również niemniej udany obraz Atomic Blonde. Poza tym był też reżyserem wspomagającym, przy takich dziełach jak: Ninja zabójca, Hitman: Agent 47 i Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Universal Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.