• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Pragnąc być cały czas na topie, co wiążę się z ciężką pracą oraz obowiązkowym w tym wypadku rozwojem kariery, aktorka Natalie Dormer razem z Anthony'm Byrne'em napisała scenariusz do nowego thrillera zatytułowanego In Darkness. Brzmi złowieszczo? Warto tutaj dodać, że Natalie Dormer została oczywiście gwiazdą omawianego dzieła, a Anthony Byrne, oprócz współtworzenia scenariusz, również wyreżyserował film. Efekt pracy rzeczonego powyżej duetu możecie ocenić oglądając pierwszy zwiastun thrillera. Jak Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz również: Hotel Artemis - pierwsze spojrzenie na thriller akcji z Jodie Foster!

Dormer odrywa w obrazie niewidomą pianistkę Sofię, która słyszy swego rodzaju kłótnię w apartamencie tuż nad jej mieszkaniem. Konflikt niestety kończy się w opłakany sposób. Mianowicie ginie sąsiadka bohaterki - Veronique (Emily Ratajkowski). Wypadek ten jest początkiem podróży, która wydobywa Sofię z jej samotnego świata prosto do ojca zmarłej koleżanki, Milosa Radica (Jan Bijvoet). Mężczyzna jest serbskim biznesmenem i domniemanym zbrodniarzem wojennym oskarżonym o popełnianie aktów ludobójstwa w trakcie zbrojnego konfliktu w Bośni. Obecnie podstarzały żołnierz mieszka w Londynie w ramach politycznego azylu. Zatem Sofia nieświadomie ryzykuje własnym życiem, w celu znalezienia odpowiedzi na dręczące ją pytania, w wyniku czego dostaje się do okrytego cieniem świata korupcji, przemocy oraz szantażu.

W obsadzie znajdują się również Ed Skrein i Joely Richardson. Amerykańska premiera obrazu odbędzie się 25 maja.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - 42; materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.