the old guard background Advertisement

„Obecność 2” – nowy zwiastun filmu

Wytwórnia New Line Cinema opublikowała nowy, mrożący krew w żyłach zwiastun kontynuacji obrazu grozy wydanego w 2013 roku pt. „Obecność”. W sequelu ponownie zobaczymy Patricka Wilsona i Verę Farmigę, którzy kolejny raz wcielą się w badaczy zjawisk paranormalnych – Eda i Lorraine Warrenów. „Obecność 2” zadebiutuje w polskich kinach 17 czerwca 2016 roku. Zanim jednak to nastąpi, poniżej możecie podziwiać rzeczony przed momentem zwiastun.

https://www.youtube.com/watch?v=VFsmuRPClr4

Zobacz również: Znamy datę premiery sequela „Annabelle”!

W przeciwieństwie do wydanego niedawno spin-offu pt. „Annabelle” (który skupiał się na przedstawieniu historii przerażającej lalki znanej z pierwowzoru), „Obecność 2” będzie kontynuować oparte na prawdziwych wydarzeniach przygody państwa Warrenów, których liczne dochodzenia stały się inspiracją dla takich filmów jak „Udręczeni” i „Amityville”. W nadchodzącym sequelu Lorraine i Ed Warrenowie udadzą się w podróż do północnego Londonu, aby pomóc samotnie wychowującej czwórkę dzieci matce w domu nękanym przez złośliwe duchy.

W obsadzie filmu „Obecność 2”, oprócz rzeczonej powyżej dwójki aktorów, znajdują się również następujące gwiazdy: Frances O’Connor („A.I. Sztuczna inteligencja”), Madison Wolfe („Detektyw”), Lauren Esposito, Patrick McAuley, Benjamin Haigh, Maria Doyle Kennedy („Orphan Black”), Simon Delaney (“Wykapany ojciec”), Franka Potente („Biegnij Lola, biegnij „) i Simon McBurney („Mission Impossible: Rogue Nation”).

conjuring22

Reżyserem obrazu jest James Wan, który nakręcił dzieło na podstawie scenariusza sporządzonego we współpracy z Carey’em Hayesem, Chadem Hayesem i Davidem Lesliem Johnsonem. Producentami filmu są: Peter Safran, wspomniany powyżej twórca horroru i Rob Cowan.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?