Advertisementpixel

Batgirl i Harley Quinn priorytetami dla scenariusza Birds of Prey

Niespodziewane rozmiary sukcesu filmowej Wonder Woman, a wcześniej wielka popularność i uznanie dla roli Harley Quinn pomimo roli w słabo ocenianym Legionie samobójców skłoniły szefostwo Warner Bros. do większego zainwestowania w kobiece postacie. Choć bo odejściu Jossa Whedona kwestia Batgirl pozostaje nieznana, planowane są filmowe rozwinięcia granej przez Margot Robbie Harley. Podobno również wykonany przez Christinę Hodson scenariusz Birds of Prey prezentuje się naprawdę dobrze. Zostało także ujawnione, że za reżyserię tego filmu weźmie się Cathy Yen.

Co zaś tyczy się kwestii obsady, raczej nie wiemy zbyt wiele. Justin Kroll z Variety podzielił się informacjami, i wygląda na to, że skrypt ma w obecnej chwili dwa warianty, które mają tak naprawdę dwa pewne punkty wspólne: Batgirl oraz właśnie Harley Quinn:


Nie są to póki co zbyt szczegółowe informacje, jednak dają pewne światło, jaki charakter może mieć Birds of Prey. Pozostaje mieć nadzieję, że chemia pomiędzy aktorkami będzie co najmniej taka, jak pomiędzy filmowym Deadshotem (Will Smith) i Harley, z tym, że już z lepiej napisaną historią.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?