Stan Lee wystąpi w cameo jeszcze co najmniej trzech kolejnych filmów Marvela

Ta wielka ikona popkultury nie miała ostatnio łatwego życia. Obok różnorakich problemów personalnych wystąpiły także poważne problemy ze zdrowiem – wszak pan Lee nie jest już pierwszej młodości. Od razu nasuwa się przy tym myśl, co w takim razie z nieodłocznymi występami cameo z jego udziałem. Pewnych informacje udało się zasięgnąć od braci Russo:

Jako że Stan niespecjalnie lubi latać, staramy się wyciągać go na cameo mniej więcej w tym samym czasie. Gdy kręcimy w tym samym miejscu, na przykład Ant-Mana 2 i Avengers 4, grupujemy wszystkie cameo razem i przenosimy go z jednego planu na kolejny, załatwiając wszystko w przeciągu jednego dnia – powiedział Anthony Russo.

Lata lecą, a Stan Lee nie młodnieje. Jakkolwiek miło jest zobaczyć jego kolejne występy, nietrudno jest obawiać się o to, ile jego organizm jest w stanie jeszcze wytrzymać.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?