Mroczna Phoenix ostatnim filmem uniwersum X-Men?!

Jeszcze kilka miesięcy temu pomimo układu pomiędzy Foxem a Disneyem seria związana ze słynnymi mutantami i tak miała podążać swoim torem, przynajmniej przez pewien czas. Teraz jednak nie jest to już takie pewne. Niedawne doniesienia wskazują, że jest szansa, iż wychodząca w lutym następnego roku Mroczna Phoenix będzie ostatnim akordem uniwersum przed wchłonięciem całości materiału do MCU.

Podobno Kevin Feige chce jak najszybciej dokonać zaimplementowania  takich źródeł dodatkowych postaci jak Fantastyczna Czwórka czy właśnie X-Men, aby mieć dodatkowe zaplecze superherosów. Wprowadza to wiele niewiadomych, począwszy od tego, czy zobaczymy w ogóle takich samych aktorów, którzy zagrają w Mrocznej Phoenix. W końcu wcale nie jest powiedziane, że aktualna obsada dogada się z nowymi pracodawcami.

Ta kwestia jest póki co niepotwierdzona, więc należy podchodzić do tego typu doniesień z pewną dozą rezerwy, jednak to mimo wszystko daje do myślenia.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?