Powstanie kolejny horror z uniwersum Obecności!

Warner Bros. ogłosiło powstanie nowego horroru, którego wydarzenia będą działy się w znanym wszystkim uniwersum Obecności. Premiera produkcji planowana jest na 3 lipca 2019 roku.

Filmy, w których pojawiło się małżeństwo Warrenów (Patrick Wilson i Vera Farmiga) stworzyły zupełnie nowe i całkiem nieźle prosperujące uniwersum. Jak na razie niestety nie wiadomo, czy nienazwana jeszcze produkcja będzie kolejnym elementem historii z serii Obecność, czy spin-offem franczyzy.

obecnosc2

Zobacz również: Ash kontra martwe zło skasowany

W międzyczasie trwają już (wprawdzie powolne) prace nad Obecnością 3, za której scenariusz ponownie odpowiada David Leslie Johnson. Będą również dwa spin-offy: The Nun z premierą przewidzianą na wrzesień tego roku i Crooked Man oparty na przerażającej i upiornej postaci mającej swoje pięć sekund w Obecności 2

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielka fanka muzyki alternatywnej, jak i tej spokojniejszej. Wychowana na horrorach i książkach o słynnym Harrym Potterze. Najbardziej na świecie uwielbia Sherlocka Holmesa i Kapitana Amerykę. W wolnym czasie ogląda (lub czyta) produkcje typowo fantastyczne lub popija herbatkę z Bilbo Bagginsem w jego przytulnej norce.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?