What Men Want – Wendi McLendon-Covey w obsadzie przewrotnej wersji filmu Czego pragną kobiety!

Portal The Hollywood Reporter niedawno poinformował, że komediantka Wendi McLendon-Covey jest w trakcie negocjacji swojego angażu do projektu zatytułowanego What Men Want.

MV5BMTM1NjIxMTQ4Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwODk3NzUzNA. V1 SY1000 CR0015051000 AL

Zobacz również: Rudowłosa z To panią detektyw Nancy Drew w kinowej adaptacji serii powieści!

What Men Want to swego rodzaju odwrócona wersja znanego na świecie dzieła Nancy Meyers. Chodzi tutaj o film zatytułowany Czego pragną kobiety, który został wydany w 2000 roku. Bohaterem komedii był pewien kierownik reklamy. Na drodze wypadku, otrzymał on moc pozwalającą mu odczytywać kobiece myśli. W nadchodzącym wielkimi krokami remake’u Taraji P. Henson wcieli się w agentkę sportową, która została odizolowana przez pracujących z nią mężczyzn. Po uzyskaniu zdolności słyszenia myśli przeciwnej płci, bohaterka postanawia wykorzystać je w wyścigu po zawiązanie kontraktu z supergwiazdą NBA!

McLendon-Covey wystąpi w filmie jako najlepsza przyjaciółka postaci odgrywanej przez Henson. W obsadzie produkcji znajdują się również Tracy Morgan i Aldis Hodge.

Oryginalny film Nancy Meyers mógł się poszczycić następującymi gwiazdami: Mel Gibson, Marisa Tomei, Alan Alda, Logan Lerman, Bette Midler i Sarah Paulson. Produkcja szybko stała się globalną sensacją. Zarobiła ponad 374 milionów dolarów! Warto dodać, ze film Czego pragną kobiety jest najbardziej dochodowym obrazem w karierze Meyers.

What Men Want zostanie wyreżyserowany przez Adama Shankmana (Hairspray). Premiera obrazu odbędzie się 11 stycznia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Ron Batzdorff; ABC

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?