Człowiek ze stali miał być pierwszą z pięciu części większej historii?

Jay Oliva – reżyser animowanego Batman DCU: Mroczny rycerz – Powrót i Liga Sprawiedliwych: Zaburzone kontinuum – opowiedział za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze o najsłynniejszym Kryptończyku zwanym Superman. Jego wypowiedź okazała się wynikiem dyskusji z fanem na temat dalszych losów superbohatera po Człowieku ze stali z 2012 roku. Oliva przyznał nawet, że pierwotnie film miał być początkiem opowieści składającej się z pięciu części.

Poprawiono jednak Olivę co do faktu, że Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości rozgrywa się po wydarzeniach z Człowieka ze Stali, a Liga sprawiedliwości następuje później. Wszystkie trzy zostały wyreżyserowane przez Zacka Snydera. Niektórzy fani traktują te filmy, jako część szerszej serii poświęconej Człowiekowi ze stali, natomiast pozostałymi dwoma produkcjami byłyby druga odsłona Ligi sprawiedliwości oraz kolejny film o Supermanie.


Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Warner Bros. Pictures

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?