Advertisement

Współtwórca Deadpoola określa X-Force jako „dojrzalszych Avengersów”!

Rob Liefeld, lepiej znany jako współtwórca Deadpoola, czyli bohatera komiksów i filmów Marvel Studios, udzielił niedawno wywiad portalowi Fandango, na temat sequela produkcji poświęconej postaci, którą powołał do życia. W swojej wypowiedzi pokusił się nawet o porównanie X-Force do dojrzalszej wersji Avengersów z Kinowego Uniwersum Marvela:

Cóż, ta wersja owszem jest takowa. Jestem pewien, że X-Force to powstający Avengersi z kategorią wiekową R. Widzicie zapewne, w jaki sposób wytwórnia Fox chce stanąć w szranki z Avengersami. Kawałek po kawałku stowrzyli imponującą grupę osobowości, aktorów i talentów, na których to widzowie zareagowali bardzo pozytywnie. Działa to więc na moją niekorzyść. Widziałem więcej aniżeli przeciętny Kowalski, ale dostrzegam, jak dobrze się to klika i jeżeli wprowadzilibyśmy kategorię wiekową R, to bylibyśmy w stanie rywalizować z Avengersami. X-Force to nie coś co może oglądać cała rodzina i to ma znaczenie. Chciałbym, aby stworzono właśnie taką wersję X-Force.

https://www.youtube.com/watch?v=dpYeFgRN-Nc

Zobacz również: Deadpool 2 – zobaczcie najlepszy zwiastun tego roku!

Ryan Reynolds ponownie wciela się w tytułowego bohatera, podczas gdy Zazie Beetz sportretuje znaną z kart komiksów Domino, a Josh Brolin po raz pierwszy wystąpi jako Cable, czyli podróżujący w czasie syna znanego z serii X-Men – Cyclopsa. Jack Kesy natomiast odegra czołowego antagonistę obrazu, o którym jeszcze nic wiemy, lecz chodzą po sieci plotki, iż chodzi o irlandzkiego mutanta – Black Toma Cassidy’ego. W obsadzie filmu znajdują się także Shioli Kutsuna i Julian Dennison. Ich role również nie zostały jeszcze ujawnione.

Po przeżyciu niemal śmiertelnego ataku, oszpecony kucharz z kafeterii (Wade Wilson) stara się spełnić swoje marzenie o zostaniu najgorętszym barmanem Mayberry, jednocześnie ucząc się radzenia sobie z utraconym poczuciem smaku. Szukając sposobu na odzyskanie pikanterii we własnym życiu, a także kondensatora strumienia, bohater musi pojedynkować się ninjami, yakuzą i grupą seksualnie agresywnych antagonistów. Zatem Wade podróżuje po całym świecie, a po drodze odkrywa znaczenie rodziny, przyjaźni i smaku.

Warto tutaj dodać, że w kontynuacji widowiska znajdą się znane z pierwowzoru postacie. Są nimi: Leslie Uggams – Blind Al, Morena Baccarin – Vanessa, Brianna Hildebrand – Negasonic Teenage Warhead i Stefan Kapicic – głos Colossusa.

Deadpool 2 zawita do polskich kin już 18 maja 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe 20th Century Fox

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?