Robomatrioszki atakują! Kolejna powieść autora Straży nocnej trafi na duże ekrany!

Chernovik (międzynarodowy tytuł to A Rough Draft) to ekranizacja powieści Brudnopis autorstwa Siergieja Łukjanienki, twórcy m.in. bestsellerowych dzieł urban fantasy z cyklu Patrole, na podstawie których powstały filmy Straż nocna i Straż Dzienna. Niedawno w sieci pojawił się najnowszy zwiastun promujący rosyjską superprodukcję fantasy.

https://www.youtube.com/watch?v=a788IdPnvvY 

Film prezentuje losy Kiryła, utalentowanego twórcy gier komputerowych, który nie tylko zostaje wymazany z urzędowych rejestrów, ale i pamięci swoich bliskich. Okazuje się, że został wybrany do tajemniczej misji. Mężczyzna ma zostać celnikiem w wieży, która jest portalem pomiędzy tajemniczymi równoległymi światami.

Zobacz również: Showrunnerka Wiedźmina komentuje nowinki o serialu

Za reżyserię Chernovik odpowiada Siergiej Mokricki (Bitwa o Sewastopol). W obsadzie znaleźli się: Nikita Volkov, Jewgienij Tkachuk, Julia Peresild, Olga Borowskaja, Jewgienij Tsyganow, Irina Khakamada, Severia Janushauskaite, Andrei Merzlikin, Dmitry Chrustalev.

Premiera w Rosji już 25 maja.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera Chernovik (youtube.com)

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?