J.K. Rowling przedstawia ważną postać ze świata Fantastycznych zwierząt

W nocy J.K. Rowling ujawniła informację o nowej czarodziejce ze świata filmów z serii Fantastyczne zwierzęta oraz zdradziła, iż ma ona do odegrania w uniwersum sporą rolę. W postać wcieli się Jessica Williams, której dołączenie do obsady ogłoszono w październiku zeszłego roku.

Rowling wstawiłą na Twittera zdjęcie zrobione w przerwie broadwayowskiej premiery sztuki Harrry Potter i Przeklęte Dziecko. Z jego opisu dowiadujemy się, że Williams wcieli się w postać profesor  Eulalie “Lally” Hicks. Będzie ona jedną z nauczycielek w północnoamerykańskim odpowiedniku Hogwartu – Szkole Magii i Czarodziejstwa w Ilvermony, w stanie Massachusetts. Autorka serii o Harrym Potterze i scenarzystka Fantastycznych zwierząt potwierdziła również, że w Zbrodniach Grindelwalda nie dostanie zbyt wiele czasu ekranowego, ale za to ma być jedną z kluczowych postaci w niezatytułowanej trzeciej części.Jessica Williams najbardziej znana jest z głównej roli w komediowym serialu Netfliksa The Incredible Jessica James.

Premiera Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda już 16 listopada 2018.

Źródło: twitter/jk_rowling / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?