To 2 – wiemy, czego możemy się spodziewać po kontynuacji

Wracamy jeszcze na chwilę na CinemaCon. Reżyserujący obie części Andy Muschietti powiedział co nieco o tym, czego widzowie mogą oczekiwać od drugiej odsłony adaptacji książki Stephena Kinga. 

Jak można było się spodziewać, główna oś fabularna spoczywać będzie na barkach dorosłych już postaci z poprzedniego filmu – konkretnie 27 lat później. Będą oczywiście nawiązania do To, a nawet sceny retrospekcyjne, jednak głóny nacisk zostaje położony na straszliwych okolicznościach, w jakich znaleźli się dorośli. 

Opis dystrybutora kino – To: Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?