J.J. Abrams dzieli się informacjami na temat Overlord i kolejnych części Star Trek!

Wytwórcnia Paramount Pictures nie próżnuje na tegorocznym CinemaConie. Po ukazaniu informacji m.in. związanych z sequelem Cichego miejsca czas na parę innych co gorętszych wieści. Tym razem pewne update’y otrzymujemy od samego J.J. Abramsa. Po pierwsze, film Overlord nie będzie – jak wielu się spodziewało – czwartą odsłoną serii Cloverfield, tylko pierwszym filmem studia Bad Robot, który będzie mieć kategorię wiekową R.


Poza tym, Paramount ogłosiło, że w drodze jest nie jeden, a dwa filmy z serii Star Trek! O detalach na razie nic nie wiadomo, jedynie pewne jest to, że nad tworzeniem czuwać będą Quentin Tarantino i właśnie Abrams.

Obsada filmu Overlord składa się z następujących gwiazd: Jovan Adepo (Pozostawieni), Wyatt Russell (Każdy by chciał!!), Jacob Anderson (Gra o tron), Dominic Applewhite (Jak zostać królem), Pilou Asbaek (Gra o tron), Iain de Caestecker (Agenci T.A.R.C.Z.Y.), John Magaro (Big Short), Mathilde Ollivier (The Misfortunes of Francois Jane) i Bokeem Woodbine (Fargo).

W przeddzień pamiętnego lądowania na Normandii grupa amerykańskich spadochroniarzy zostaje opuszczona za liniami wroga w celu wykonania niezwykle istotnej dla powodzenia inwazji misji. Jednakże w miarę zbliżania się do wyznaczonych obiektów, zespół zaczyna sobie uświadamiać, iż w okupowanej przez nazistów wiosce dzieje się o wiele więcej, niż tylko zwyczajne operacje wojskowe.

Nowy film studia Bad Robot, zatytułowany Overlord, produkowany jest przez J.J. Abramsa i Lindsey Weber. Jego scenarzystami zostali Billy Ray (Kapitan Phillips) i Mark L. Smith (Zjawa). Zdjęcia do Overlord rozpoczęły się w maju na terenie Wielkiej Brytanii.

Czy omówione powyżej widowisko będzie się łączyć z uniwersum Cloverfield? O tym pewnie przekonamy się niebawem. Co Wy myślicie na ten temat?

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: GETTY IMAGES/PAUL ARCHULETA/FILMMAGIC

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?