Reżyserka Jessiki Jones za kamerą nowego Star Treka!

Wygląda na to, że choć Quentin Tarantino zajmuje się tworzeniem scenariusza, nie on usiądzie na stołku reżyserskim. Co nieoczekiwane, funkcja ta zostanie przekazana w kobiece ręce – po raz pierwszy w historii całej franczyzy. A będzie nią S.J. Clarkson, która pracowała najpierw przy Defenders, a następnie Jessice Jones

Tak jak było to zapowiadane, w filmie zagra Chris Hemsworth, który odegra ojca słynnego kapitana Kirka (Chris Pine). Kirk ma niefortunnie trafić na rodziciela po niespodziewanym cofnięciu się w czasie. W obsadzie mamy również Zachary’ego Quinto jako Spocka, jednak nic więcej nie wiadomo o reszcie załogi Enterprise. J.D. Payne Patrick McKay zajmą się scenariuszem, z J.J. Abramsem and Lindsey Weber w roli producentów z ramienia Bad Robot.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?