Suspiria – teaserowy plakat remake’u filmu Odgłosy!

Amazon Studios opublikowało teaserowy plakat ich nadchodzącej wielkimi krokami produkcji, a mowa tutaj o remake’u filmu znanego w Polsce pod tytułem Odgłosy! Grafikę znajdziecie poniżej.

suspiria1

Zobacz również: Czarownica 2 – Michelle Pfeiffer negocjuje udział w sequelu magicznego widowiska!

Reżyserem obrazu jest Luca Guadagnino. Twórca podejmie się bardzo trudnego wyzwania, jakim będzie odświeżenie klasyka Dario Argento. Scenarzystą remake’u został David Kajganich. Niemniej projekt może się poszczycić gwiazdorską obsadą. Wśród nazwisk znajdują się następujące: Tilda Swinton, Dakota Johnson, Chloë Grace Moretz, Mia Goth i Jessica Harper. Oby tylko reżyser i scenarzysta dali radę, bo naprawdę szkoda zmarnować tak utalentowaną kadrę.

Opis odświeżonej wersji jset następujący: Susie Bannion, czyli młoda Amerykanka podróżuje do Berlinu, a dokładniej rzecz ujmując, prestiżowej firmy, co dzieje się w 1977 roku. Bohaterka dociera na miejsce w momencie, gdy jedna z członkiń organizacji, Patricia, znika bez śladu w tajemniczych okolicznościach. Susie pod nadzorem swojej opiekunki – Madame Blanc, będącej artystycznym dyrektorem kompanii, dokonuje niesamowitych postępów. Bohaterka również zaprzyjaźnia się z inną tancerką, Sarą, która dzieli się z nią swoimi podejrzeniami na temat zarządczyni firmy. Według niej jej kierowniczka skrywa mroczny sekret.

Suspiria zadebiutuje w amerykańskich kinach już tegorocznej jesieni.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Amazon Studios

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?