AdvertisementDeadpool jako striptizerka w nowej zapowiedzi własnego filmu!

Niecałe trzy tygodnie pozostały do premiery nowego widowiska od wytwórni 20th Century Fox. Deadpool 2 rozpędza się ze swoją promocją. Tym razem otrzymaliśmy dwie zapowiedzi telewizyjne, w których znalazło się kilka nowych scen z udziałem Petera W. oraz Deadpoola w roli striptizerki. Sprawdźcie sami poniżej:

https://youtu.be/BilTq4FmTwY

https://youtu.be/avezxl8vfqE

Zobacz również: Deadpool 2 – zabawny fanowski plakat z Wolverinem

Ryan Reynolds ponownie wciela się w tytułowego bohatera, podczas gdy Zazie Beetz sportretuje znaną z kart komiksów Domino, a Josh Brolin po raz pierwszy wystąpi jako Cable, czyli podróżujący w czasie syna znanego z serii X-Men – Cyclopsa. Jack Kesy natomiast odegra czołowego antagonistę obrazu, o którym jeszcze nic wiemy, lecz chodzą po sieci plotki, iż chodzi o irlandzkiego mutanta – Black Toma Cassidy’ego. W obsadzie filmu znajdują się także Shioli Kutsuna i Julian Dennison. Ich role również nie zostały jeszcze ujawnione.

Po przeżyciu niemal śmiertelnego ataku, oszpecony kucharz z kafeterii (Wade Wilson) stara się spełnić swoje marzenie o zostaniu najgorętszym barmanem Mayberry, jednocześnie ucząc się radzenia sobie z utraconym poczuciem smaku. Szukając sposobu na odzyskanie pikanterii we własnym życiu, a także kondensatora strumienia, bohater musi pojedynkować się ninjami, yakuzą i grupą seksualnie agresywnych antagonistów. Zatem Wade podróżuje po całym świecie, a po drodze odkrywa znaczenie rodziny, przyjaźni i smaku.

Warto tutaj dodać, że w kontynuacji widowiska znajdą się znane z pierwowzoru postacie. Są nimi: Leslie Uggams – Blind Al, Morena Baccarin – Vanessa, Brianna Hildebrand – Negasonic Teenage Warhead i Stefan Kapicic – głos Colossusa.

Deadpool 2 zawita do polskich kin już 18 maja 2018 roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?