„Never Back Down: No Surrender” – pierwszy zwiastun finału przebojowej trylogii Sony Pictures

Czy też nie mogliście się doczekać trzeciej części serii „Po prostu walcz!”? Nie wiedzieliście, że wyszła już druga? Nie pamiętacie w ogóle pierwszego filmu? Nic nie szkodzi – tak samo ma 99% kinomaniaków na tym globie. Michael Jai White jednak upodobał sobie tę serię oraz stołek reżysera i stąd dziś możemy zobaczyć trailer sequela, o który zapewne nie wielu z was się dopraszało.

https://www.youtube.com/watch?v=DPl0uFQT_Jc

Trzecia część otrzymała podtytuł „No Surrender”, co jest na tyle absurdalne, iż pomijając całą jego przypadkowość i losowość, to oznacza on to samo co „Never Back Down” – nie poddawaj się. Na całe szczęście inwencja naszych rodzimych tłumaczy nie pozwoli, by doszło do powtórzeń. W trzeciej części „Po prostu walcz!” bohater poprzedniego filmu – Case Walker (Michael Jai White) zgadza się pomóc kumplowi (Josh Barnett) w przygotowaniach do ważnej walki z niepokonanym Caeserem Bragą (Nathan Jones). Niestety, w trakcie treningu znajomy odnosi poważną kontuzję. W tym świecie przenoszenie terminu walk nie istnieje. Dlatego Case zgadza się zastąpić przyjaciela na ringu i stoczyć pojedunek z najcięższym dotychczas przeciwnikiem.

Premierę zapowiedziano na 7 czerwca 2016 roku, reżyseruje oraz główną rolę gra Michael Jai White („Undisputed 2”, „Black Dynamite”, „Falcon Rising”). Ze znanych aktorów pojawia się Esay Morales („Świat w opałach”, „Od zmierzchu do świtu”) a także Tony Jaa („Ong-Bak”, „Szybcy i wściekli 7”), ale patrząc po zwiastunie nie można być pewnym, iż dostanie on jakąkolwiek scenę walki, przynajmniej może się trochę pośmiejemy. Z czystego obowiązku pozostaje mi tylko jeszcze spytać – czekacie?

źródło: manlymovie.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?