Ant-Man i Osa – najnowszy zwiastun dostępny już w wersji z dubbingiem

Przeżyjmy to jeszcze raz, ale w wersji z polskim dubbingiem i głosem Piotra Adamczyka podłożonym pod postać Scotta Langa. Oto opublikowany w serwisie Youtube przez Marvel Polska drugi zwiastun filmu Ant-Man i Osa.

https://www.youtube.com/watch?v=IX0sbsIfZbI&t=0s

Po wydarzeniach przedstawionych w filmie Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów Scott Lang aka Ant-Man boryka się z konsekwencjami swoich życiowych wyborów tak w roli superbohatera, jak i ojca. Kiedy stara się pogodzić życie rodzinne z obowiązkami Ant-Mana, Hope van Dyne i dr Hank Pym powierzają mu kolejną pilną misję. Scott musi ponownie przywdziać swój kostium i nauczyć się walczyć u boku Osy, aby wspólnie odkryć sekrety z przeszłości.

Zobacz również: Ashley Judd pozywa Harveya Weinsteina za zrujnowanie jej kariery

osa wasp evangeline lily hope van dyne marvel film ant man

W sequelu Ant-Mana ponownie pojawią się: Paul Rudd (Scott Lang), Evangeline Lily (Hope Van Dyne), Michael Douglas (Dr. Hank Pym), Michael Pena (Luis), David Dastmalchian (Kurt) i T.I. (Dave). Nowymi twarzami będą: Michelle Pfaiffer jako Janet Van Dyke, Laurence Fishbourne – Bill Foster aka Goliath, Walton Goggins (Nienawistna ósemka) – Sonny Burch, Hannah John-Kamen (Killjoys) – Ghost, Randall Park (Wykolejona) – Jimmy Woo.

Na stanowisku reżysera ponownie zasiądzie Peyton Reed. Z kolei scenariusz do filmu Ant-Man i Osa sporządzili Andrew Barrer i Gabriel Ferrari na podstawie historii dostarczonej przez laureata Nagrody Akademii Filmowej, Adama McKaya (Big Short) i Paula Rudda. 

Akcja filmu o owadzich superbohaterach rozgrywa się przed wydarzeniami z Avengers: Wojna bez granic

Obecna polska data premiery superprodukcji Marvela to 3 sierpnia.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Ant-Man i Osa

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?