Sherlock Holmes powróci w 2020 roku!

Ci, którzy niecierpliwie wyczekują na powrót Sherlocka Holmesa w wersji Guya Ritchiego, mogą spać spokojnie. Dzisiaj studio Warner Bros oficjalnie ustaliło datę premiery trzeciej części przygód słynnego detektywa z Baker Street na 25 grudnia 2020. Jeszcze musimy na film poczekać, ale w końcu mamy jakieś konkrety na jego temat.

W filmie na pewno powrócą Robert Downey Jr. oraz Jude Law w rolach Sherlocka oraz Johna Watsona. Nie wiadomo jeszcze, czy Guy Ritchie ponownie zasiądzie na reżyserskim stołku, ale wiadomo, że scenariusz napisze Chris Brancato odpowiedzialny między innymi za serial Narcos. Tymczasem Ritchie na festiwalu w Cannes zbiera pieniądze na kolejny po aktorskim Aladynie projekt, który ma być gangsterską historią osadzoną w Anglii. Czy zatem wróci do detektywa, nie wiadomo. 

Podobny obraz

Pierwsza część serii z 2009 roku zarobiła ponad 500 milionów na całym świecie przy budżecie 90, druga opatrzona podtytułem Gra cieni zarobiła jeszcze wiecej, bo 545 milionów. Czekacie na kolejną część Sherlocka Holmesa po zobaczeniu pytajnika na końcu drugiego filmu? 

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?