Advertisement

Avengers: Wojna bez granic – opis jednej z usuniętych scen z udziałem Strażników Galaktyki!

Uwaga: w tekście zawarty jest opis jednej z istotnych scen filmu Avengers: Wojna bez granic.

Film braci Russo obfituje w tak wiele wątków i scen, że momentami aż trudno uwierzyć, iż sporo ujęć nie zostało ostatecznie wykorzystanyh w finalnej wersji. Podczas jednego z wywiadów Anthony Russo opowiedział o usuniętej scenie z udziałem naszych ulubionych strażników:

Jako że mamy świetne relacje z Christopherem Markusem i Stephenem McFeelym [scenarzystami Wojny bez granic], zazwyczaj ściśle przestrzegamy terminów. Mamy kilka dodatkowych scen. Jedną z najciekawszych jest ta pomiędzy Strażnikami Galaktyki: Quillem, Draxem i Mantis. To moment, w którym Thanos porwał Gamorę na Knowhere i nie wiedzą co zrobić ani gdzie iść. Ta scena przynosi bardzo wiele śmiesznych, absurdalnych scen. Pomimo jednak tego, jak bardzo nam się ona podobała, film go nie potrzebował na tamtą chwilę.

Avengers: Wojna bez granic w obsadzie znaleźli się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olson, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Paul Rudd i Josh Brolin.

Avengers: Wojna bez granic wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w kinach zadebiutował 25 kwietnia

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?