Advertisementpixel

Solowy film o Harley Quinn może mieć kategorię R

Legion samobójców na pewno nie był produkcją, która ustanowiła nowe standardy jakości dla adaptacji komiksów, ale było kilka elementów, które się jednak udały. Na czele tego wszystkiego jest bez wątpienia szalona, charyzmatyczna kreacja Margot Robbie, która wypromowała postać Harley Quinn daleko poza fanowskie środowisko. Nie jest zatem niczym dziwnym masa planó związanych z kolejnymi potencjalnymi spin-offami związanymi z właśnie z tą antybohaterką. Na czoło oczywiście wysuwają się projekty z Jokerem i Harley w rolach głównych, Gotham City Sirens czy Birds of Prey.

Sama Robbie jest od pewnego czasu mocniej zaangażowana tylko w ten ostatni koncept, będąc nawet jego producentem i aktywnie pracując nad szczegółami z nim związanymi (m.in. to ona starała się wcześniej o kobietę na stanowisku reżysera, czego owocem był angaż Cathy Yan). Podczas rozmowy z Collider aktorka wyznała:

Podrzuciłam pomysła na film o kobiecym gangu w kategorii R z Harley na pokładzie, ponieważ uznałam, że Harley potrzebuje przyjaciół. Harley uwielbia interakcje z ludźmi, więc nie róbcie filmu z nią jako samodzielną bohaterką. Musi być wespół z innymi ludźmi, to powinien być kobiecy gang. Nie widziałam na ekranie zbyt wiele takich gangów, szczególnie jeżeli chodzi o filmy akcji. 

Cieszycie się z tego pomysłu?

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?