Znamy tytuł oraz potencjalną obsadę nowego dzieła Jordana Peele’a! Pierwszy plakat!

Nareszcie podano tytuł oraz potencjalną obsadę nowego dzieła Jordana Peele’a dla wytwórni Universal Pictures. Powstający projekt rzeczonego twórcy będzie od dziś nazywany Us, a jego premiera nastąpi w piątek, 15 marca 2019 roku. Nie możecie się już doczekać? Poniżej oficjalny plakat nadchodzącego widowiska!

usposter

Zobacz również: Never Goin’ Back – zwiastun dla dorosłych nowej komedii A24!

Wizjonerski reżyser oraz zwycięzca Nagrody Akademii Filmowej Jordan Peele, który odpowiada za blockbuster Uciekaj!, nie spoczywa na laurach i bierze się za kolejny, oryginalny projekt, będący wzbudzającym ogromne kontrowersje thrillerem. Producentami Us są: wspomniany twórca, Sean McKittrick, Jason Blum i Ian Cooper.

Obraz kręci, jak już wspomniałem powyżej, Peele na podstawie scenariusza własnego autorstwa. Warto też dodać, że portal The Hollywood Reporter podał potencjalną obsadę obrazu. Jego gwiazdami mogą zostać: Lupita Nyong’o, Elisabeth Moss i Winston Duke.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?