Teddy z Westworld w nowej adaptacji Stephena Kinga

James Mardsen, znany z roli Teddy’ego w serialu HBO Westworld, ma na oku rolę w nadchodzącej produkcji Netflixa. Będzie to adaptacja powieści Stephena Kinga In the Tall Grass. Fabuła dzieła mistrza grozy traktuje o rodzeństwie podążającym za płaczem dziecka, który dobiega z pobliskiego pola. Jak to zwykle u Kinga bywa, ekspada mająca na celu pomoc bezbronnemu dziecku, przeistoczy się w walkę o przetrwanie. 

james mardsen

Zobacz również: Jurassic World: Upadłe królestwo oto spotkanie największych drapieżników teraźniejszości oraz przeszłości!

Stephen King powrócił na mały i duży ekran za sprawą rewelacyjnego horrou To, który zadebiutował w kinach w zeszłym roku, a także dzięki ekranizacji Mrocznej Wieży oraz produkcjom Netlixa, takim jak Gra Geralta czy 1922. Prace nad  In the Tall Grass mają rozpocząć się tego lata w Toronto. Za scenariusz i reżyserię odpowiada twórca filmu Cube – Vincenzo Natali.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?