Dziedzictwo. Hereditary – wszystkiego najlepszego z okazji zbliżającego się dnia matki! Nowa zapowiedź!

Studio A24 nie przestaje zachwycać. Tym razem do sieci trafiła kolejna, lecz tym razem niezwykle oryginalna zapowiedź filmu Dziedzictwo. Hereditary, będąca również przerażającymi życzeniami złożonymi przez twórców dzieła do wszystkich matek, z okazji ich zbliżającego się święta. Jeśli nie boicie się mocnych i szokujących scen, to czym prędzej łapcie zapowiedź, póki jeszcze gorąca! Gwiazdami horroru są: Toni Collette, Alex Wolff, Milly Shapiro, Ann Dowd i Gabriel Byrne. Udostępniony trailer możecie podziwiać poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=DsgMXtwf1aU

Zobacz również: Znamy tytuł oraz potencjalną obsadę nowego dzieła Jordana Peele’a! Pierwszy plakat!

Opis dystrybutora (kino): Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczy je sobie żałobą i przemęczeniem, ale wkrótce zdarzenia przybierają tak tragiczny i potworny obrót, że jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo. Co takiego wydarzyło się w życiu Ellen, że teraz zapłacić musi za to jej rodzina? Odkrycie tej prawdy nikomu nie przyniesie spokoju…

Scenarzystą oraz reżyserem dzieła jest Ari Aster. Produkcją obrazu grozy zajęli się Lars Knudsen i Kevin Frakes. Polska premiera filmu Dziedzictwo. Hereditary została ustalona na 22 czerwca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – A24

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?