Hugh Jackman odpowiada na ostatnie komentarze Reynoldsa w sprawie crossovera Deadpoola z Wolverinem!

Nie jest powszechnie obcy fakt, że aktor znany ostatnio przede wszystkim ze znakomitego wcielenia się w rolę Deadpoola od dłuższego czasu chciałby wystąpić w tej samej produkcji ze swoim przyjacielem Hugh Jackmanem. Oczywiście chodzi o duet Deadpool-Wolverine. Teraz, kiedy już jest coraz mniej technicznych przeszkód na to, Reynolds jeszcze mocniej nalega na to w mediach społecznościowych. Poniżej ekranowy Logan nareszcie daje odpowiedź:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=89&v=BTZ3a3LSJAQ

Czyli krótko mówiąc, Jackman życzy mu wszystkiego najlepszego, czeka mocno na Deadpoola 2, ale sugeruje, by tamten nieco przystopował z prośbami, „grał trudniej dostępnego”. Nie dodał niestety, czy w ogóle dojdzie do takiego crossoveru, ale przynajmniej wiemy, że aktor nie ma w planach przywdziewać póki co pazurów.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?