Zobaczcie, jak Ryan Reynolds gra w…. grę o Deadpoolu!

Deadpool grający w Deadpoola? Za sprawą YouTubera Jacksepticeye’a, możemy na własne oczy zobaczyć, jak Ryan Reynolds testuje grę z 2013 roku, traktującą o najbardziej wygadanym superbohaterze w historii

Reynolds już na samym początku stwierdził, że ostatnią grą z jaką miał stycznosć, była… Castlevania z 1986 roku. Od tamtego czasu, w grach video zmieniło się całkiem sporo, o czym aktor boleśnie się przekonał. Nie zabrakło także komentarzy dotyczących popkultury, filmowego uniwersum DC i, oczywiście, Deadpoola 2. Filmik z growej sesji możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz również: Deadpool 2 – zabawny materiał poruszający finał Eurowizji 2018!

https://www.youtube.com/watch?v=oMCijY1XGlQ

Ryan Reynolds ponownie wciela się w tytułowego bohatera, podczas gdy Zazie Beetz sportretuje znaną z kart komiksów Domino, a Josh Brolin po raz pierwszy wystąpi jako Cable, czyli podróżujący w czasie syna znanego z serii X-Men – Cyclopsa. Jack Kesy natomiast odegra czołowego antagonistę obrazu, o którym jeszcze nic wiemy, lecz chodzą po sieci plotki, iż chodzi o irlandzkiego mutanta – Black Toma Cassidy’ego. W obsadzie filmu znajdują się także Shioli Kutsuna i Julian Dennison. Ich role również nie zostały jeszcze ujawnione. Warto tutaj dodać, że w kontynuacji widowiska znajdą się znane z pierwowzoru postacie. Są nimi: Leslie Uggams – Blind Al, Morena Baccarin – Vanessa, Brianna Hildebrand – Negasonic Teenage Warhead i Stefan Kapicic – głos Colossusa.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?