Greenland – Chris Evans w obsadzie filmu o katastrofie naturalnej!

Chris Evans zagra główną rolę w nowym filmie Neilla Blomkampa, a mowa tutaj o projekcie zatytułowanym Greenland, który przedstawi dramatyczną i pełną napięcia historię walki o przetrwanie pewnej rodziny w obliczu katastrofy naturalnej.

MV5BOTg3N2EzMjQtNDVkMy00MTRmLWI3MGUtNDY3M2FmZmRjMTIwXkEyXkFqcGdeQXVyNDg2MjUxNjM. V1 SY1000 CR0014821000 AL

Zobacz również: Człowiek ze Stali 2 może wyjść w 2020 roku

Realizacją obrazu zajmie się reprezentant firmy Thunder Road Picture – Basil Iwanyk. Z kolei przedsiębiorstwo Anton podjęło się współsfinansowania projektu razem z Riverstone Pictures. Producentami wykonawczymi Greenland są: Sébastien Raybaud, Harold van Lier, Nik Bower i Deepak Nayar. Środki finansowe na realizację projektu zorganizowała firma CAA Media Finance.

Zdjęcia do obrazu rozpoczną się pod koniec tego roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Wilson Webb

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?