Advertisement

Ron Howard potwierdza – trwają rozmowy na temat drugiej części Willow!

Wszystko wskazuje na to, że kultowa produkcja Willow, po latach doczeka się sequela. Ron Howard, który w 1988 roku zasiadł na stołku reżyserskim wspomnianego filmu, zdradził iż zaczyna co raz poważniej myśleć o kontynuacji przygód karzełka.

Nie chcę zdradzać za wiele, ale toczą się rozmowy w sprawie [sequela] Willow. Nie nazwalibyśmy tego Willow 2, myślę, że film skupiłby się w znaczącym stopniu na Elorze Danan, jednakże Willow musiałby być oczywiście ważną częścią tej historii. 

Oczywiście, na razie są to jedynie rozmowy i nie ma żadnego potwierdzenia, że kontynuacja tego kultowego filmu rzeczywiście będzie miała miejsce. Patrząc jednak na dzisiejszą modę na nostalgię i wskrzeszanie zapomnianych marek, druga część Willow jest jak najbardziej możliwa.

Chcielibyście, aby wizja Howarda doszła do skutku?

Zobacz również: Han Solo – są pierwsze reakcje! Czy powtórzy się niespodziewany sukces Łotra 1?!

https://www.youtube.com/watch?v=JkSkdMw9qis

Najnowszym filmem Howarda będzie Han Solo. Po odejściu z projektu Phila Lorda i Christophera Millera, pierwotnych reżyserów omawianego widowiska, wytwórnia Lucasfilm postanowiła zatrudnić właśnie tego reżysera na ich miejsce. Nie wiadomo jednak, kto pojawi się w napisach końcowych. Wspomniani bowiem na początku akapitu twórcy nakręcili aż 3/4 produkcji, zanim postanowili ją ostatecznie opuścić.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie pojawi się w polskich kinach już 25 maja 2018 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?