Przygotujcie się na marvelowski film o muzułmańskiej superbohaterce!

Jak powszechnie wiadomo, trwają już zdjęcia do długo oczekiwanej produkcji pt. Captain Marvel. Mimo to, wytwórnia Marvel nie planuje spocząć na laurach i z wyprzedzeniem planuje kolejne projekty. W rozmowie z przedstawicielem BBC Kevin Feige ujawnił, iż po spotkaniu Captain Marvel z kinowym światem wygenerowanym na komiksach rzeczonego powyżej giganta, fani uniwersum poznają najnowszą wersję rzeczonej bohaterki!

537ba61b764b4

Zobacz również: Magnum, P.I. otrzymał zamówienie na pełny sezon!!!

W tym momencie realizujemy Captain Marvel, a wiec trwają zdjęcia z udziałem Brie Larson. Ms. Marvel, która jest kolejną postacią znaną z komiksów,  to muzułmańska heroina zainspirowana wspomnianą przed momentem bohaterką. W pewnym sensie już trwają nad nią stosowne prace. Mamy plany na jej wprowadzenie, odkąd zaczęliśmy myśleć poważnie o Captain Marvel.

Ms. Marvel, o której mówi Kevin Feige to ulubienica fanów – Kamala Khan. Pakistańsko-amerykańska bohaterka dołączyła do komiksów Marvela w 2014 jako wynik nieoczekiwanego zdarzenia, po którym nabyła niebywałe moce. Protagonistka potrafi wydłużać wedle upodobań swoje ciało, a także kurczyć się i powiększać bez ograniczeń. Khan inspiruje się również Carol Danvers, która w tamtym momencie awansowała na Captain Marvel, a co za tym idzie, postanawia przybrać stary pseudonim idolki i jako Ms. Marvel walczyć z przestępczością.

Captain Marvel zadebiutuje w amerykańskich kinach już 8 marca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?