Paul Bettany zdradza szczegóły na temat swojej postaci z filmu o Hanie Solo!

Paul Bettany – wcielający się w złoczyńcę zwącego się Dryden Vos w filmie Han Solo: Gwiezdne wojny – historie – odpowiedział za pośrednictwem Twittera na pytania fanów dotyczących granej przez siebie postaci. Aktor prosił reżysera Rona Howarda o możliwość zagrania w tym filmie. Okazja nadarzyła się wraz z odejściem Michaela K. Williamsa niebędącego w stanie uczestniczyć w dokrętkach z powodu innych zobowiązań.

Wśród pytań, jakie padły w mediach społecznościowych pojawiły się takie, które dotyczyły przygotowania do roli Drydena Vosa, czerwonych blizn znajdujących się na twarzy postaci oraz inspiracji książkowych lub filmowych pozwalających najlepiej oddać osobowość złoczyńcy z filmu o Hanie Solo.
Zobacz również: Mark Hamill ocenił film Han Solo: Gwiezdne wojny – historie!

Opis produkcji: Wejdź do Sokoła Millennium i udaj się w podróż do odległej galaktyki wraz z filmem Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Oto zupełnie nowa opowieść z jedną z najbardziej barwnych postaci całego uniwersum! Poprzez serię śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego podziemia przestępczego, Han Solo poznaje swojego przyszłego, drugiego pilota – Chewbaccę, jak również spotyka się z osławionym hazardzistą – Lando Calrissianem. Podróż ta ukształtuje prawdziwą legendę Gwiezdnych Wojen!

W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się nastepujące gwiazdy: Alden Ehrenreich – Han Solo, Donald Glover – Lando Calrissian, Joonas Suotamo – Chewbacca, Woody Harrelson – Beckett, czyli mentor głównego bohatera, a także Emilia Clarke, Thandie Newton, Paul Bettany i Phoebe Waller-Bridge.

Po odejściu z projektu Phila Lorda i Christophera Millera, pierwotnych reżyserów omawianego widowiska, wytwórnia Lucasfilm postanowiła zatrudnić utalentowanego Rona Howarda na ich miejsce. Nie wiadomo jednak, kto pojawi się w napisach końcowych. Wspomniani bowiem na początku akapitu twórcy nakręcili aż 3/4 produkcji, zanim postanowili ją ostatecznie opuścić.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie pojawi się w polskich kinach już 25 maja 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?