„Batman v Superman”: Ben Affleck o improwizowanej scenie z filmu

W jednym z wywiadów promujących widowisko „Batman v Superman”, Ben Affleck, czyli odtwórca roli Batmana, przyznał się do tego, która z kwestii jakie wypowiada jego bohater, to improwizacja. Okazuje się, iż jest nią słynne już „Oh shit!”, które zobaczyć mogliście w jednym ze zwiastunów filmu. 

To moja improwizacja. Poczułem, że to może nieźle zagrać i być nawet zabawne. Zaimprowizowałem tą kwestię, a potem rozmawiałem o niej z Zackiem (Snyderem – przyp. red.). Stwierdziliśmy, żeby ją zostawić, bowiem mało kto na sali mógłby się takiej kwestii spodziewać – to w końcu Batman.

Ben Affleck sprawia wrażenie nie przejętego faktem, iż film obejrzała rzesza nieletnich fanów, którzy usłyszeli tą kwestię.

Chcieliśmy potraktować tą postać bardzo realistycznie. To co powiedział Batman w tej scenie, było naprawdę bardzo prawdopodobne. Z resztą dzieciaki słyszą takie słowa od swoich ojców, np. gdy ci uderzą się młotkiem w palec. Niestety, ale większość dzieci narażonych jest na słuchanie takiego słownictwa.

A Wy widzieliście już „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”? Jeśli tak, to spodobała Wam się wspomniana wyżej scena?

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?