Alden Ehrenreich opowiedział o pierwszym wejściu na pokład Sokoła Millennium!

Sokół Millennium to najbardziej znany statek w uniwersum Gwiezdnych wojen i środek transportu, który pojawi się w filmie Han Solo: Gwiezdne wojny – historie w reżyserii Rona Howarda. Podczas przyjęcia zorganizowanego dla dziennikarzy z okazji promocji obrazu, Alden Ehrenreich opowiedział o przeżyciach związanych z wejściem na pokład najsłynniejszej „kupy złomu” w odległej galaktyce:

To niesamowite. Dla mnie, dwie rzeczy okazały się fajne. Wchodzisz na pokład i nie możesz uwierzyć, że tam jesteś. To absolutnie surrealistyczne. Następnie po kilku miesiącach zdjęć w środku, wiesz jak to jest siedzieć na fotelu pilota i myślisz: „To tak jakby mój statek teraz”. To bardzo satysfakcjonujące.

https://www.youtube.com/watch?v=i3Cyofu6hLE

Zobacz również: Paul Bettany zdradza szczegóły na temat swojej postaci z filmu o Hanie Solo!

Opis produkcji: Wejdź do Sokoła Millennium i udaj się w podróż do odległej galaktyki wraz z filmem Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Oto zupełnie nowa opowieść z jedną z najbardziej barwnych postaci całego uniwersum! Poprzez serię śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego podziemia przestępczego, Han Solo poznaje swojego przyszłego, drugiego pilota – Chewbaccę, jak również spotyka się z osławionym hazardzistą – Lando Calrissianem. Podróż ta ukształtuje prawdziwą legendę Gwiezdnych Wojen!

W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się nastepujące gwiazdy: Alden Ehrenreich – Han Solo, Donald Glover – Lando Calrissian, Joonas Suotamo – Chewbacca, Woody Harrelson – Beckett, czyli mentor głównego bohatera, a także Emilia Clarke, Thandie Newton, Paul Bettany i Phoebe Waller-Bridge.

Po odejściu z projektu Phila Lorda i Christophera Millera, pierwotnych reżyserów omawianego widowiska, wytwórnia Lucasfilm postanowiła zatrudnić utalentowanego Rona Howarda na ich miejsce. Nie wiadomo jednak, kto pojawi się w napisach końcowych. Wspomniani bowiem na początku akapitu twórcy nakręcili aż 3/4 produkcji, zanim postanowili ją ostatecznie opuścić.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie pojawi się w polskich kinach już 25 maja 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?