Kevin Hart wystąpi w remake’u czarnej komedii pt. Sobotnia noc!

Znana z lat 70. XX wieku komedia Billa Cosby’ego i Richarda Pryora pt. Sobotnia noc jest na celowniku licznych wytwórni od bardzo długiego czasu. Szczególnie Will Smith ma w głowie wykonanie remake’u obrazu, po tym, jak zakupił do niego prawa w 2002 roku. Aktor próbował stworzyć nową wersję rzeczonego filmu. Jego gwiazdami mieli zostać Denzel Washington oraz sam Will Smith, jednak nic z tego pomysłu nie wypaliło. Zatem czarnoskóry aktor postanowił wycofać się do roli producenta, i zatrudnić Kevina Harta do udziału w jego przedsięwzięciu.

MV5BNzMzNTcxOTk1MV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTY5MDkzNDM. V1 SX1777 CR001777998 AL

Zobacz również: BlacKkKlansman – pierwszy zwiastun nowego filmu Spike’a Lee o Ku Klux Klan!

Pierwowzór wyreżyserowany przez Sidney’a Poitiera – twórca był też jedną z gwiazd obrazu, opowiadał o przygodach dwójki przyjaciół, którzy wymykali się z ich domów, w celu odwiedzenia legendarnego i nielegalnego, nocnego klubu. Jednakże, kiedy miejsce zostaje napadnięte, a portfele zabrane przez bandytów, bohaterowie muszą szybko podjąć odpowiednie działa, aby odzyskać kupon uprawniający ich do odbioru sporej nagrody!

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Columbia Pictures; SONY PICTURES ENTERTAINMENT INC.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?