The Laundromat – Meryl Streep muzą Stevena Soderbergha!

Dramat wyreżyserowany przez Stevena Soderbergha, w którym główną rolę gra Meryl Streep? W powietrzu czuć niemalże Oscary! Przyznacie mi chyba rację, czyż nie? Jednakże powyższe stwierdzenie to nie żadne wybujałe fantazje, tylko sama prawda. Streep faktycznie wystąpi w filmie Soderbergha pt. The Laundromat.

MV5BMjcxMjQzNTM4Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwNjgwOTI0NjE. V1 SY1000 CR0014981000 AL

Zobacz również: Kevin Hart wystąpi w remake’u czarnej komedii pt. Sobotnia noc!

Warto tutaj dodać, że oprócz rzeczonej powyżej aktorki, utalentowany reżyser stara się się pozyskać do obsady Gary’ego Oldmana i Antonio Banderasa, z którymi prowadzi wstępne rozmowy. Twórca szuka również firmy mogącej zająć się dystrybucją jego nowego obrazu.

Scott Z Burns napisał scenariusz na podstawie książki Jake’a Bernsteina pt. Secrecy World: Inside The Panama Papers Investigation Of Illicit Money Networks And The Global Elite. Powieść przedstawia, jak panamska firma prawnicza Mossack Fonseca zezwoliła wysoko ustawionym społecznie ludziom na ukrywanie nielegalnych pieniędzy na całym świecie. Mimo iż opis produkcji oraz rola Streep ciągle pozostają ciągle nieprzeniknioną zagadką, to portal The Hollywood Reporter dowiedział się, że aktorka będzie odpowiadać za emocjonalną stronę suchego oraz skomplikowanego tematu.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Niko Tavernise; TWENTIETH CENTURY FOX FILM CORPORATION

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?