Advertisement

Avengers: Wojna bez granic z milionem widzów w Polsce!

Film Avengers: Wojna bez granic bije rekordy oglądalności również w Polsce! Najnowsza produkcja Marvela przyciągnęła do polskich kin już okrągły MILION widzów!

Żaden film o superbohaterach nie miał w Polsce tak znakomitych wyników box office. Fenomen najnowszych Avengersów wykracza jednak daleko poza granice Polski. Film w reżyserii Anthony’ego Russo i Joego Russo najszybciej w historii przekroczył miliard dolarów wpływów. Dokonał tego w zaledwie 11 dni! Według prognoz film ma szansę przebić wynik 2 miliardów dolarów osiągając podobny sukces finansowy co Titanic i Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. 

Avengers

Liczba miliona widzów to największy sukces kina superbohaterskiego w Polsce. Avengers: Wojna bez granic pobiła tym samym ostatni rekord ustanowiony przez Legion Samobójców, który obejrzało w kinach ponad 700.000 Polaków. To duże liczby jednak nie sposób im rywalizować z takimi tytułami jak Botoks, Kobiety Mafii czy Listy do M. 3, które cieszyły się w naszym kraju 2 razy większą popularnością, przyciągając do polskich kin po 2 milony widzów. 

Źródło: Disney Polska

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?